komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 20 lutego 2019

Leona, Ludomira

Tragiczny wypadek w Radkowie. Nie żyje motocyklista [Foto]

piątek, 22.6.2018 21:58 , odsłony: 14410
kategorie artykułu:

22 czerwca ok. godz. 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 387 w Radkowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 40-letni motocyklista.

- Kierujący motocyklem, 40-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, na łuku drogi w rejonie skrzyżowania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki BMW, którym kierowała 53-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego. W wyniku zdarzenia kierujący, po akcji reanimacyjnej zmarł - mówi Krzysztof Bal z kłodzkiej policji. 

Jak informuje lubelska policja w tragicznym wypadku zginął sierż. sztab. Marek Wójcik, funkcjonariusz Komisariatu I Policji w Lublinie.

- Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi - sierż. sztab. Marka Wójcika. Funkcjonariusz Komisariatu I Policji w Lublinie zginął wczoraj po południu w tragicznym wypadku, do którego doszło na terenie woj. dolnośląskiego. Rodzinie i przyjaciołom naszego kolego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Funkcjonariusz przebywając na urlopie wypoczynkowym podczas podróży motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, Marek zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Sierż. sztab. Marek Wójcik miał 40 lat, od 19 lat służył w policyjnym mundurze. Od kilku lat pełnił służbę w Komisariacie I Policji w Lublinie.Bliscy i koledzy będą go pamiętać jako policjanta gotowego do pomocy innym, miłego i życzliwego - czytamy na stronie lubelskiej komendy. 

Fot. Czytelnik Doba.pl 

 

dzisiaj, 7 godz temu
1
piątek, 15.2.2019 07:55
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele