komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 18 września 2020

Irmy, Stanislawa

Tomasz Mitraszewski - młodość i przedsiębiorczość

sobota, 14.9.2019 12:35 , odsłony: 317
kategorie artykułu:

Z pełną odpowiedzialnością i z wielką dumą stoję przed Państwem jako kanydat do Sejmu i będę walczyć o mandat poselski jako przedstawiciel naszego regionu

Jestem stąd, tu pracuję zawodowo prowadząc własną działalność gospodarczą. Znam nasze wspólne problemy i potrzeby, znam potencjał i możliwości naszego regionu.

Pracuję jako przedsiębiorca, ale też wsłuchuję się w głos mieszkańców reprezentując ich jako radny powiatowy. Prowadzę aktualny i rzeczowy dialog z włodarzami miast i gmin, znam ich oczekiwania co do kierunku rozwoju naszego regionu, ich potrzeby i oczekiwania również w kwestii samorządności.

Skuteczne działania, które prowadzą, wsparte głosem w parlamencie mogą stać się kluczowe dla naszego regionu. Dziś stoimy przed szansą, by 13 października stojąc przed wyborczą urną - zdecydować, o naszej wspólnej przyszłości.

Trzeba zadbać o rozwój regionu, który pomimo tego, że należy do Dolnego Śląska rozwija się znacznie wolniej. Tutaj, na południu województwa w porównaniu do północy Dolnego Śląska jedna z ważniejszych jest budowa odpowiedniej sieci dróg. Swoistego otwarcia powiatu. Konieczność budowy obwodnicy oraz trasy S8 - która otworzy nasz region na nowych inwestorów, ale też wzmocni potencjał turystyczny.

Wiem jak ważna jest edukacja i jakiego potrzebuje wsparcia.
Służba zdrowia, o którą należy zadbać systemowo, a walczyć tu w.powiecie o odpowiedni dostęp dla naszych mieszkańców do pomocy lekarskiej

Nie można odpowiednio reprezentować i dbać o interesy powiatu nie będąc stąd.
Nie znając ludzi, ich miejscowości i potrzeb. Nie znając również potencjału, który należy wykorzystać aby jeszcze bardziej ożywić region.

Jestem stąd i to jest powód do dumy.

Znajdziecie mnie Państwo na liście Koalicji Obywatelskiej pod numerem 5

Jeszcze nie raz przybijemy piątkę podczas tej kampanii.

Liczę na Państwa wsparcie i pozytywną, rzeczową kampanię, która nam wszystkim ma dać szansę na jeszcze większy rozwój regionu.

Zapraszam na mój profil na Facebooku 

 
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele