komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Teatralna Twierdza już 29 września!

piątek, 20.9.2019 10:30 , komentarze: 0 , odsłony: 805
kategorie artykułu:

Zapraszamy na kolejną edycję Teatralnej Twierdzy.

W programie familijnej imprezy:

Spektakl: Jak dzielny wojak Józef diabła przechytrzył.
Po powrocie z wielkiej wojny Wojak Józef szukając bogactwa postanawia zagrać w karczmie z diabłem w karty. Jednak gra nie idzie po jego myśli i zostaje w jednej koszuli a co gorsza, przegrywa nawet własną duszę... W jaki sposób uda mu się przechytrzyć diabła i czy spełni swoje marzenia o bogactwie?Jest to spektakl nawiązujący do teatrów domowych, popularnych w XIX i XX wieku w Czechach, poprzedza go spotkanie z lalkami, czyli prezentacji różnych rodzajów lalek – pacynek, marionetek czy kukiełek..

 

Dodatkowo po spektaklu odbędą się także warsztaty animowania marionetek – dużych oraz małych – zostanie przygotowany do pokonania marionetką mini tor przeszkód, zaś do zajęć przewidziane są małe i duże marionetki, zarówno klasyczne jak i sycylijskie.

Warsztaty robienia „gniotków”.
Każde dziecko uwielbia gnieść coś w swoich rękach – z naszą pomocą przygotują samodzielnie całkiem niebrudzące, bezpieczne i kreatywne gniotki. Czas przygotowania jednego gniotka to około 20-30 minut, gniotki są kolorowe, wesołe i można bawić się nimi na różne sposoby.

Wszystkie atrakcje odbędą się w centralnej części pasażu i są bezpłatne dla klientów centrum handlowego.

 

 

Wasze komentarze

ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele