Sukcesy pływaków HS Team Kłodzko podczas rywalizacji w Rybniku i we Wrocławiu

poniedziałek, 30.5.2022 10:00 1472 0

Ostatni weekend maja dostarczył nam kolejnych sportowych emocji podczas rywalizacji w Rybniku i we Wrocławiu.

Najmłodszy zawodnik ''HS'' Team Kłodzko Szymon Terlecki został najlepszym pływakiem podczas ogólnopolskich zawodów MAŁY WIELKI PŁYWAK W RYBNIKU, które odbyły się w sobotę, 28 maja.

Szymon zdobył 2 złote medale w konkurencjach:
25 m stylem grzbietowym 50 m stylem dowolnym
Ponadto uzyskał tytuł najlepszego pływaka w kategorii 8 lat i młodsi! W dwa tygodnie wywalczył 6 medali.
Starsi zawodnicy rywalizowali na basenie olimpijskim podczas Letnich Mistrzostw Dolnego Śląska we Wrocławiu 28 i 29 maja.
Maria Wierzbicka wywalczyła II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Amelia Bidowaniec zajęła II miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym oraz III miejsce w konkurencji 200 m stylem klasycznym

Świetnie popłynęli także: Hanna Lewicka, Zofia Porębska, Daria Zajączkowska oraz Cyprian Liszka. Gratulujemy!

Zdjęcia: Piotr Bidowaniec