Sukces podopiecznych Grzegorza Ozimka

poniedziałek, 23.3.2015 10:24 2766 1

Jak co roku bystrzycki klub Taekwon-do był organizatorem jednej z eliminacji do Mistrzostw Polki w kategorii juniora oraz juniora młodszego. Tym razem zawody w tych kategoriach wiekowych rozegrano równocześnie z Mistrzostwami Dolnego Śląska.

Na starcie stanęło prawie 120 zawodników i zawodniczek z 10 klubów reprezentujących woj. dolnośląskie i opolskie. Podczas zawodów można było obserwować pojedynki w układach formalnych, walkach oraz technikach specjalnych. Wśród startujących znaleźli się zawodnicy, którzy są lub ubiegają się o powołanie do Reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Jesollo. 

Dobry początek eliminacji zanotowali gospodarze turnieju, podopieczni Grzegorz Ozimka. W kategorii juniora młodszego swoje medale wywalczyli:

Walki kat 55kg srebro KINGA KACZOR, kat 58kg brąz MIŁOSZ MROCZKOWSKI, 64kg brąz TOMASZ FINOKIET oraz ERNEST TATKA, 70kg Brąz LEWICKI KACPER


Wśród juniorów:

Złoto w technikach specjalnych ARKADIUSZ GNABASIK, złoto w walkach kat. 45kg CHWASTEK KAROLINA, brąz w układach formalnych ŁUKOMSKI MARCIN

Złotoryja będzie gospodarzem kolejnej eliminacji dającą odpowiedź, kto ostatecznie zakwalifikuje się do Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej .

 Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Z pozdrowieniami Teresa Bednarek poniedziałek, 23.03.2015 11:16
Gratulacje dla zwycięzców !!!! Cieszmy się,że młodzi chcą pracować,bo to pięknie...