komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 8 sierpnia 2020

Cypriana, Emiliana

Stypendia Wójta Gminy Nowa Ruda wręczone [FOTO]

czwartek, 17.10.2019 11:17 , komentarze: 0 , odsłony: 2248
kategorie artykułu:

W dniu 14 października br. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do Galerii Sztuki Niezależnej w  Ludwikowicach Kłodzkich  przybyli m.in: radni Gminy Nowa Ruda; dyrektorzy szkół i przedszkoli; nauczyciele, przedstawiciele związków zawodowych pracowników oświaty i osoby związane z środowiskiem oświatowym, oraz tegoroczni stypendyści z rodzicami.

Gala rozpoczęła się od występu artystycznego aktorów z Młodzieżowego Teatru Muzycznego działającego przy Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. 

Jednym z ważniejszych punktów uroczystości było wręczenie Stypendium Wójta Gminy Nowa Ruda, przyznawanego w dwóch kategoriach: za wybitne wyniki w nauce, które otrzymało  41 uczniów oraz za wybitne osiągnięcia sportowe, przyznane dla 13 uczniów.

W dalszej części uroczystości Wójt Adrianna Mierzejewska wręczyła nagrody dla wyróżniających się pedagogów i dyrektorów placówek oświatowych. Wśród osób wyróżnionych i nagrodzonych znaleźli się: Pani Anna Kozioł, Joanna Sokołowska- Witowska, Anna Kęska, oraz Pan Adam Chorągwicki.

Nagrodę i tytuł Nauczyciela Roku otrzymała Pani Alicja Nowak Wałoska pracująca w Zespole Przedszkolnym w Woliborzu.

Spotkanie było także okazją do złożenia przez Wójt Gminy Nowa Ruda podziękowań i życzeń dla pracowników oświaty, a także zapoznania zebranych z inwestycjami, jakie zostały wykonane i są realizowane w najbliższym czasie w obszarze oświaty.

Źródło: Gmina Nowa Ruda 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
wtorek, 4.8.2020 08:32
piątek, 31.7.2020 09:20
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe