Studniówka w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy-Zdroju. Były czerwone podwiązki, czyli matura już prawie zdana!

poniedziałek, 23.1.2023 12:23 1705 0

Przesądy przesądami, ale – jak głosi tradycyjna mądrość – strzeżonego Pan Bóg strzeże... Na studniówce Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju tegoroczne maturzystki nie zaniedbały więc dbałości o szczegóły: czerwone podwiązki musiały być!

Czerwona podwiązka na studniówce zapewnić ma pomyślność na egzaminie maturalnym. Co prawda brak badań, które by to potwierdzały, ale zabawa jest przednia. Trzeba tylko było pamiętać, by bieliznę na studniówkę założyć na stronę lewą, a na maturę na stronę prawą... A tak na poważnie?

„Na początku był tradycyjny polonez, a potem mnóstwo dobrej zabawy. W piątkowy wieczór, 20 stycznia uczniowie klas maturalnych rozpoczęli swoją długo oczekiwaną Studniówkę. Balowe suknie, eleganckie garnitury i wspaniała muzyka. Podczas wieczoru nie zabrakło chwil wzruszenia, słów podziękowań skierowanych do nauczycieli i rodziców. To była naprawdę radosna noc” – czytamy na stronie szkoły.

A my, przyglądając się zdjęciom, nie mogliśmy rozróżnić, które z pań przystąpią w maju do matury, które są ich mamami, a które nauczycielkami. Klimat Polanicy-Zdroju tak sprzyja urodzie!

Zdjęcia: Regionalna Szkoła Turystyczna w Polanicy-Zdroju.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)