komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 30 maja 2020

Ferdynanda, Karola

Strażacy apelują, aby w obliczu epidemii nie zatajać informacji o swoim zdrowiu

wtorek, 24.3.2020 13:54 , komentarze: 0 , odsłony: 1263
kategorie artykułu:

Praca służb mundurowych w czasie zagrożenia koronawirusem jest szczególnie trudna dlatego strażacy apelują do wszystkich potrzebujących ich pomocy, aby nie zatajali informacji o ewentualnej możliwości zakażenia czy kwarantannie. 

Poniżej publikujemy apel strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Kłodzka.

Apelujemy do Państwa, jeśli będziecie potrzebować naszej pomocy, a przebywacie na kwarantannie czy też macie objawy zarażenia koronawirusem, przekażcie tę informację dyspozytorowi podczas zgłoszenia. Może on zadać kilka dodatkowych pytań w związku z aktualną sytuacją.

Posiadamy oczywiście odpowiednie procedury pozwalające zabezpieczyć się przed zarażeniem, ale dodatkowa informacja jeszcze bardziej pomoże wyeliminować niepotrzebne ryzyko. Proszę się nie obawiać pomożemy wszystkim, tak jak czyniliśmy to do tej pory. Prosimy poinformować o kwarantannie dyspozytora i dodatkowo strażaków przybyłych na miejsce zdarzenia.

Tam, gdzie to możliwe, informacja ta pozwoli nam skutecznie przygotować się do akcji. Jeden zarażony strażak wyklucza czasowo całą jednostkę z dalszej służby. W naszej pracy mamy kontakt z ratownikami, lekarzami, policjantami te służby muszą działać. 

Strażacy KP PSP Kłodzko

 

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 9 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
środa, 27.5.2020 10:24
1
środa, 27.5.2020 10:38
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele