komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 8 marca 2021

Beaty, Wincentego

Stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym

czwartek, 14.1.2021 14:52 , komentarze: 0 , odsłony: 274
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy ujawnili kierującego, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 59 km/h i tym samym stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

13 stycznia na terenie Gminy Kłodzko funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali kierującego samochodem osobowym. Powodem  kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 33-latka, który kierował samochodem. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 59 km/h .

W związku z przekroczeniem  dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, kierujący utracił swoje uprawnienia do kierowania na 3 miesiące, a także otrzymał  10 punktów karnych.

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

 

Wasze komentarze

piątek, 5.3.2021 16:35
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele