komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym

środa, 30.12.2020 09:19 , komentarze: 1 , odsłony: 1145
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy ujawnili kierującego, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 58 km/h i tym samym stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

28 grudnia na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali kierującego samochodem osobowym. Powodem  kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 54-latka, który kierował samochodem osobowym. Mężczyzna jechał samochodem osobowym w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h . Związku z przekroczeniem  dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h , kierujący utracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał  10 punktów karnych oraz został ukarany mandatem.

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

 

 

Wasze komentarze

Karać surowo tak ma być
środa, 30.12.2020 17:39 autor:
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele