komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Staropolanka i Uzdrowiska Kłodzkie zapraszają na sportowe święto w Polanicy-Zdroju

czwartek, 9.5.2019 14:17 , komentarze: 0 , odsłony: 510
kategorie artykułu:

Już w najbliższy weekend (11-12 maja) Polanica-Zdrój zamieni się w wielką arenę biegaczy i rowerzystów, którzy wezmą udział w kolejnych imprezach z cyklu Bike Maraton i Runner’s Super Bieg. Obu wydarzeniom partnerują Uzdrowiska Kłodzkie i marka Staropolanka.

Polanica-Zdrój to miasteczko w Kotlinie Kłodzkiej, w którym nie brakuje górskiego uroku i doskonałego klimatu uzdrowiskowego. W drugi weekend maja miejsce to zjednoczy entuzjastów dwóch kółek i biegania, którzy będą rywalizować w najróżniejszych zmaganiach sportowych, m.in. wyścigach rowerowych na 73, 52, 32 i 18 kilometrów czy IV Półmaratonie w Polanicy-Zdroju. Miłośnicy krótszych dystansów pobiegną z kolei w IV Polanickiej Dziesiątce Staropolanki.

- Cieszymy się, że marka Staropolanka po raz kolejny jest partnerem wydarzeń tj. Bike Maraton i Runner’s Super Bieg. Okolice Gór Stołowych i Bystrzyckich są nie tylko doskonałymi terenami do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych, ale również do wypoczynku. Jako Uzdrowiska Kłodzkie od wielu lat angażujemy się w wiele przedsięwzięć sportowych o charakterze lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim, oferując turystom wyjątkową ofertę naszych obiektów, połączoną z doskonałymi propozycjami leczniczych zabiegów uzrowiskowych oraz relaksacyjnymi SPA & Wellness – mówi Wojciech Maj - prezes Uzdrowisk Kłodzkich SA – Grupa PGU. -  Dla nas szczególnie ważny jest bieg na dystansie 10 kilometrów, w którym wezmą także udział pracownicy uzdrowisk grupy PGU, w tym zarząd Uzdrowisk Kłodzkich. Warto też wspomnieć, że biegi rozpoczynają się i kończą właściwie u źródeł Staropolanki, bo ta woda pochodzi dokładnie z Polanicy-Zdrój – dodaje.

Marka Staropolanka, będzie wspierała imprezy pod szyldem Bike Maraton i Runner’s Super Bieg aż do jesieni, dbając o nawodnienie zawodników wodami mineralnymi wysokiej jakości, które pochodzą z naturalnych źródeł w Górach Stołowych.

W Polanicy Zdrój, w najbliższy weekend, nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez organizatorów, w tym animacji dla dzieci w specjalnych strefach KIDS. Energetyzującą rozgrzewkę dla uczestników niedzielnego biegu przeprowadzi Róża Gumienna, polska zawodniczka kickboxingu w formule K-1, ambasadorka marki Staropolanka. Szczegółowe informacje nt. obu zbliżających się imprez w Polanicy-Zdroju dostępne są na stronach internetowych www.bikemaraton.com.pl oraz www.superbieg.pl.

 

Wasze komentarze


piątek, 17.5.2019 10:11
piątek, 17.5.2019 09:35
środa, 15.5.2019 13:50
środa, 15.5.2019 09:25
1
wtorek, 14.5.2019 16:36
1
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele