komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 24 listopada 2020

Flory, Emmy

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych przy Galerii Twierdza Kłodzko

piątek, 30.10.2020 13:30 , odsłony: 1206
kategorie artykułu:

Kłodzkie centrum handlowe reaguje na trendy przyszłości oraz ekologię dlatego niedługo uruchomiona zostanie pierwsza w Kłodzku elektryczna stacja ładowania pojazdów. Terra 54 to wielostandardowa stacja ładowania DC.

Terra 54 obsługuje standardy CCS, CHAdeMO oraz ładowanie prądem AC, wprowadzając ulepszone uchwyty na złącza. Stacja jest zgodna z międzynarodowymi standardami (w tym EMC Class B) formalnie wymaganymi do bezpiecznej pracy w lokalizacjach mieszkalnych, biurowych, handlowych i na stacjach paliw. Przeprojektowana szafa zwiększa użyteczność i niezawodność. Wszystkie ładowarki są zintegrowane z Usługami komunikacji, umożliwiającymi zdalne monitorowanie, diagnostykę, aktualizacje oprogramowania oraz integrację z systemami zarządzania. Terra 54 jest idealnie dopasowana do użytku na autostradowych Miejscach Obsługi Podróżnych i stacjach paliw, jak również w galeriach handlowych, salonach samochodowych czy przy biurowcach. W zależności od potrzeb klienta, stacja umożliwia ładowanie przez złącze CCS i CHAdeMO 1.0, jak również ładowanie prądem przemiennym.

Producentem stacji jest firma ABB - międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu, a wykonawcą projektu TAURON Nowe Technologie SA. Stacja będzie otwarta dla klientów centrum w połowie listopada 2020. Zlokalizowana będzie na parkingu pomiędzy galerią a parkiem handlowym. ł

Ładowanie będzie płatne, a ze stacji będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy pojazdów elektrycznych po pobraniu specjalnej aplikacji lub auta firmowe z kartą Tauron.

 

 
poniedziałek, 23.11.2020 08:56
poniedziałek, 16.11.2020 13:31
wtorek, 3.11.2020 10:19
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK