Spotkaliście już Czesława Mozila w pociągu Kolei Dolnośląskich? Ciężkie czasy przyszły na celebrytów... [FILM]

poniedziałek, 13.5.2024 18:20 3605 2

Najpierw Krzysztof Ziemiec, który był gwiazdą TVP, a dziś maluje ściany w Irlandii, teraz do roboty zabrał się Czesław Mozil?! Tak dobrze nie jest... Znanego i cenionego artystę do współpracy zaprosiły bowiem władze Kolei Dolnośląskich. I nie po to, żeby „stukał w koła” pociągów czy sprawdzał w nich bilety.

Ciekawe jak na to zareagują pasażerowie Kolei Dolnośląskich... Czesław Mozil nagrał o nich piosenkę. – Mam szajbę na punkcie kolei i nie ma już dla mnie nadziei – tak właśnie śpiewa. „Pomysł przeszedł najśmielsze oczekiwania” – oceniają z kolei efekt sami kolejarze. Przynajmniej ci z władz KD. I pytają, czy piosenka „Koleje ludzkich losów” okaże się hitem? Posłuchajcie i sami oceńcie:

Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich, twierdzi, że to  świetna promocja „nie tylko samej kolei i naszej spółki, ale również Dolnego Śląska”Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich, ma nadzieję, że piosenka stanie się równie znanym szlagierem, co „Jedzie pociąg z daleka” Ryszarda Rynkowskiego czy „Wsiąść do pociągu byle jakiego” Maryli Rodowicz.

– Bardzo się cieszę z tej współpracy i myślę, że wszystkim naszym podróżnym ten nowy kolejowy song przypadnie do gustu – mówi Bartłomiej Rodak. Nam już się szczególnie podoba jego jedna fraza: „Jak żonę zapoznam, to tylko w podróży”. A Wam co się wydarzyło „w podróży” z Kolejami Dolnośląskimi, o czym chcielibyście nam opowiedzieć? [kot]

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Jurand środa, 15.05.2024 11:23
Najgorsze co się przydarzyło KD to Bezpartyjni Samorządowcy. Ich głupota...
A wtorek, 14.05.2024 18:29
Mnie pękła guma w majtach, a pani konduktor odstąpiła mi...