komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Sołtys Chocieszowa: "Wystarczy 1000 głosów dziennie, by marzenia stały się rzeczywistością"

środa, 3.6.2020 13:48 , komentarze: 0 , odsłony: 1956
kategorie artykułu:

Trwa głosowanie w konkursie "Podwórko talentów NIVEA", dzięki któremu w Chocieszowie może powstać nowoczesny plac zabaw, jaki ufunduje marka Nivea. Jest to jedyny w powiecie kłodzkim zgłoszony projekt, a o wsparcie i oddawanie na niego głosów apeluje sołtys wsi Studzienno i Chocieszów, Mirona Wiaderny.

- W kwestii patriotyzmu lokalnego - jak to jest, że o plac zabaw w Szczytnej walczyliśmy wszyscy i wygraliśmy go miażdżąca ilością głosów?! O sprawę dzieci z Chocieszowa walczą do upadłego nieliczni - 100 głosów dziennie w tym połowa od młodzieży z RST w Polanicy. Mamy 7000 mieszkańców - wystarczy 1000 głosów dziennie, by marzenia stały się rzeczywistością - głosy za darmo, czas 5 minut, mniej niż udział w wyzwaniach typu wszelakie challenge- Szczytno, potrafisz! Wygraliśmy już raz wspólnie - wygrajmy dla dzieci z Chocieszowa ponownie! - apeluje sołtys Mirona Wiaderny.

Do oddania głosu śpiewająco zachęcają również uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych w Chocieszowie.

- Głosować można codziennie, do 24 czerwca, a z jednego IP głos może oddać  5 osób. Każda musi się jednak zarejestrować. Proces głosowania zaczynamy od rejestracji do strony Nivea. Klikamy link i rejestrujemy konto, a następnie na podany adres poczty otrzymamy link aktywacyjny. Klikamy i w zakładce "RANKING" wybieramy lokalizację. Wpisujemy województwo dolnośląskie, powiat kłodzki i co ważne miejscowość Polanica-Zdrój, bo taki mamy kod pocztowy. Tam już wyskakuje możliwość "Oddaj głos" i wybieramy lokalizację Chocieszów - zachęca sołtys. 

 

Głos można oddać TUTAJ

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 12:06
33
środa, 8.7.2020 17:45
390
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe