Śląsk Wrocław, dwukrotny mistrz Polski, zagra w Bystrzycy Kłodzkiej! Okazją jest jubileusz tamtejszego MKS Polonia. Ależ to będzie mecz...

piątek, 25.11.2022 17:18 1852 0

Na to wydarzenie czekaliśmy od dawna. W najbliższą sobotę czyli, 26 listopada, do Bystrzycy Kłodzkiej zawita WKS Śląsk Wrocław, a więc drużyna z wielkimi tradycjami. Zielono-biało-czerwoni zmierzą się w meczu towarzyskim z bystrzycką drużyną w ramach obchodów 70-lecia MKS Polonia Bystrzyca Kłodzka.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Ostatni bystrzyccy piłkarze mierzyli się z jedną z najlepszych drużyn w Polsce w 1959 roku, kiedy to również w meczu towarzyskim zagrali z Legią Warszawa. Tamten mecz zakończył się zwycięstwem stołecznego zespołu 9:1. Jak będzie tym razem? Prawdziwego kibica nie może zabraknąć tego dnia na stadionie przy  ulicy Mickiewicza 14, bo będzie się działo… Oto plan obchodów 70-lecia klubu:
• 10:00 – otwarcie obchodów, przywitanie drużyny gości oraz wystąpienie przedstawicieli gminy Bystrzyca Kłodzka
• 11:00 – pierwszy gwizdek sędziego, 
• 13:00 – zakończenie obchodów i czas na wspólne zdjęcia oraz autografy z zawodnikami Śląska.
Dodatkowo na stadionie tego dnia będą dostępne gorące napoje (kawa, herbata), ciasto, kiełbasa i karkówka z grilla, bigos oraz gulaszowa. 

Bilety do nabycia będą przy wejściu na stadion w cenie 10 złotych, a dochód będzie przeznaczony na koszty związane z funkcjonowaniem klubu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)