Sezon rowerowy w Kudowie oficjalnie otwarty!

wtorek, 21.5.2024 10:30 352 0

W sobotę 18 maja 2024r. w kudowskim Parku Zdrojowym odbyło się rodzinne otwarcie sezonu rowerowego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach współpracy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Sportu Kudowianka Wemeco, Firmy Wemeco Poland sp. z o.o., Kudowskiego Centrum Kultury i Sportu oraz Grupy Sudeckiej GOPR. Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrz Miasta Kudowa-Zdrój – Anety Potocznej.

Wydarzenie otworzył wspólny, rodzinny przejazd rowerowy. Na uczestników czekały liczne atrakcje, takie jak prelekcje ratowników Grupy Sudeckiej GOPR pt. „Bezpieczna turystyka rowerowa w górach”, pokazy pierwszej pomocy, ścianka wspinaczkowa oraz zawody rowerowe z pamiątkowymi medalami i upominkami dla dzieci.

Rodzinne otwarcie sezonu rowerowego było pierwszą imprezą skierowaną do fanów jednośladów w 2024 roku. Pierwszą, ale oczywiście nie ostatnią. Kolejna, jest już w planach 

Serdecznie dziękujemy za liczny i aktywny udział oraz dobrą zabawę. Szczególne podziękowania i gratulacje dla naszych najmłodszych miłośników dwóch kółek.

Życzymy bezpiecznego i udanego sezonu rowerowego!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)