SENSACJA. Paweł Tur zaprasza na urodzinowy koncert zespołu Centrala 57. Kto nie słyszał o tej lokalnej legendzie?!

środa, 17.1.2024 14:44 4563 8

Za niespełna miesiąc, 16 lutego, zespół Centrala 57 zagra wyjątkowy koncert w swoim pierwszym składzie. W Kłodzku,  gdzie wszystko się zaczęło... Paweł Tur, lider formacji, podkreśla, że koncert  zorganizowany został specjalnie dla Fanów. A tych nie brakuje.

Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Międzylesie... Co je łączy? „Małe miasteczka / Trzy ulice jeden bar” – jak śpiewał Paweł Tur w jednym z hitów zespołu Centrala 57. Pamiętacie ten tekst Adama Polańskiego?

Na uboczu głównej drogi
Przycupnięte cicho siedzą tak
Zakurzone lekką biedą
Mają własny swój ciasny świat

Paweł Tur zapewnia, że kłodzki koncert to będzie wyjątkowe wydarzenie, jedyne w tym roku i pierwsze od dwóch lat. Zespół postanowił zrobić niespodziankę dla swoich fanów i zagrać w Kłodzku, gdzie zaczynała się ich kariera. W ciągu 16 lat Centrala 57 nagrała ponad 150 utworów i zdobyła wiele muzycznych nagród, a także zagrała setki koncertów w całej Polsce.

Na scenie kłodzkiej kawiarni „Pan Kawka” zobaczymy oryginalny skład zespołu. Piotr Cichy na basie, Tomasz Burzyński na perkusji i Paweł Tur, gitarzysta i wokalista wystąpią razem, by przywołać dawne czasy i zagrać utwory, które przyczyniły się do sukcesu zespołu. Paweł Tur, który ma za sobą dramatyczne przeżycia, robi teraz z powodzeniem karierę solową. Za co go polubiliśmy? Po prostu kocha tych, dla których gra i śpiewa. 

Zwrócił się bardziej w stronę muzyki tanecznej, niż melodyjnego rocka. Sam określa tę muzykę jako progresywny pop. – Coś słabo... – myśleliśmy, gdy wybieraliśmy się w lecie na jego koncert na bystrzyckim rynku. A tu... Zaskoczenie! Nie dość, że zobaczyliśmy profesjonalny show, to jeszcze zagrany z rockowym pazurem. I jeszcze widzieliśmy ten entuzjazm fanek, które śpiewały ze swym idolem wszystkie piosenki!

Teraz Paweł Tur zwraca uwagę, że wraz z zespołem zagra w kameralnym klubie i liczba miejsc na koncercie będzie ograniczona. Namawia, by nie przegapić tej okazji i już teraz rezerwować bilety. – To będzie niezapomniany wieczór pełen muzyki, emocji i dobrej zabawy – zapewnia. Wierzymy mu i jesteśmy bardzo ciekawi tego wieczoru. Bo już nie możemy opędzić się od tekstu [„Małe miasteczka”]:

Tutaj plotka plącze każdy krok
Nawet gdy masz doskonały plan
Żadna władza nie przeszkadza
By wyjechać stąd... [kot]

Zdjęcia: PT Agency Paweł Tur.

Przeczytaj komentarze (8)

Komentarze (8)

Fan Tura piątek, 19.01.2024 15:03
Do wszystkich, którzy kwestionują wybór Pawła w pójście w karierę...
FaN a może FuN środa, 17.01.2024 15:39
Specjalnie dla fanów ? I to specjalnie dla fanów doprowadził do...
MK piątek, 19.01.2024 15:05
małow widać wiesz o tym co naprawde działo sie w
Arek środa, 17.01.2024 16:54
Paweł tworzy super muzykę i napewno pojawimy się na koncercie
Fan czwartek, 18.01.2024 15:14
Czemu zostawil zostawiłeś Centrale i poszedłeś sam w solo??? Totalna...
również fan piątek, 19.01.2024 15:04
no to sobie sam odpowiedziałeś - chodzi o jedzenie w
stefan czwartek, 18.01.2024 10:17
i na bank zaraz bedzie jasnikowski
Bogdan środa, 17.01.2024 20:05
Gratulacje i.najlepsze życzenia sukcesów.......PiS dał motywy i kasę na rozwijanie...