komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 19 lutego 2019

Arnolda, Konrada

Rusza kolejna kampania UWAGA NADWAGA! Dni Otwarte w NaturHouse w Kłodzku

czwartek, 11.10.2018 00:00 , odsłony: 902
kategorie artykułu:

Zapraszamy na dni otwarte w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Kłodzku. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej analizy składu ciała.

Akcja Uwaga Nadwaga to prospołeczna kampania profilaktyki nadwagi i otyłości w Polsce.
Chcesz coś zmienić? Schudnąć 5 kg i wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele lub być super rodzicem, którego dzieci zjadają górę warzyw zamiast frytek na obiad? Jeśli tak, przyłącz się do akcji!

www.uwaganadwaga.com

W dniach 15-19 października organizujemy dni otwarte w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Kłodzku. Czekają na Państwa miłe niespodzianki. Odbędzie się degustacja dietetycznych produktów spożywczych, począwszy od herbat po ciasteczka błonnikowe i słodkości bez dodatku cukru. Ponadto każda zainteresowana osoba może skorzystać bezpłatnie z rozszerzonej analizy składu ciała, na której dietetyk poinformuje m.in. o:
- zawartości tkanki tłuszczowej całkowitej oraz tej najbardziej niebezpiecznej otaczającej narządy wewnętrzne w jamie brzusznej,
- zawartości wody metabolicznej,
- zawartości masy mięśniowej,
- wieku metabolicznym, który nam mówi na ile lat czuje się nasz organizm,
- dziennym zapotrzebowaniu energetycznym.

Wszystkie parametry zostaną dokładnie omówione adekwatnie do obowiązujących obecnie norm. Zachęcamy również, aby wziąć udział w konkursie na naszym facebook'owym profilu, w którym można wygrać 3 tygodniową dowolną kurację dietetyczną. Największym zainteresowaniem cieszą się u nas kuracje odchudzające. Jednak w zależności od indywidualnych potrzeb dobierzemy dla Państwa nie tylko dietę odchudzającą, a również na przytycie, oczyszczającą, wzmacniającą, antycellulitową, wspomagającą procesy trawienne, regenerującą wątrobę, hamującą apetyt na słodycze i wiele innych.

Naszym priorytetem jest reedukacja żywieniowa Polaków. Jesteśmy po to, aby uczyć racjonalnego żywienia, które stanowi kluczową rolę w zachowaniu równowagi organizmu i utrzymaniu zdrowia. Już dziś umów się na konsultację z dietetykiem i rozpocznij kurację! Olśnij wszystkich zgrabną sylwetką i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Pamiętajcie, że za każdym zrzuconym kilogramem kryją się niezwykłe historie – porzuconych kompleksów, odzyskanej wiary w siebie, wygranej walki z chorobą, a przede wszystkim nauki czerpania radości z każdego dnia.

Dla nas największą motywacją do pracy są osiągnięcia naszych klientów. Mamy nadzieję, że będą one również motywacją dla osób niezdecydowanych do rozpoczęcia pracy nad sobą. Wynik jest niesamowity!


Miej odwagę pożegnać nadwagę razem z nami!
Centrum Dietetyczne Naturhouse
plac Bolesława Chrobrego 22
57-300 Kłodzko
tel. 884 801 120

naturhouse-polska.pl/.../klodzko/centrum-dietetyczne-naturhouse

 

piątek, 15.2.2019 07:55
środa, 13.2.2019 15:16
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork