Rozlicz PIT w Polanicy i zdobądź atrakcyjne nagrody!

czwartek, 11.2.2021 18:50 1612 1

Każdy kto wypełni PIT, wpisując w miejsce zamieszkania Polanicę-Zdrój, ma szansę wygrać rower górski i ekspresy ciśnieniowe do kawy z zapasem wody Staropolanka.

- Tak niewiele trzeba, żeby Miasto i jego mieszkańcy zyskali. Wystarczy w zeznaniu wpisać adres polanicki i udział w podatku jest kierowany do Polanicy-Zdroju. Dzięki temu Miasto pięknieje i staje się taką bombonierką na tle wszystkich sąsiednich - i nie tylko - miejscowości. Pozwala nam to poprawić jakość życia poprzez budowę infrastruktury technicznej, ale też upiększać miasto i wzbogacać ofertę kulturalną. Wszystko finansowane jest właśnie z tych podatków - mówi burmistrz Polanicy-Zdroju, Mateusz Jellin.

Wypełniając PIT z adresem w Polanicy-Zdroju można nie tylko wpłynąć na rozwój miasta, ale także zdobyć dla siebie atrakcyjne nagrody. Do wygrania są rower górski i dwa ekspresy ciśnieniowe do kawy renomowanego producenta z zapasem wody od partnera miasta, Staropolanki. Warunkiem udziału w konkursie poza złożeniem PIT-u jest wymyślenie hasła reklamowego dotyczącego Polanicy-Zdroju.

- Równolegle zachęcamy, by rozważyć ofertę zamieszkania w Polanicy-Zdroju. Argumentów jest wiele, a sporo osób właśnie nasze miasto wybrało na swą nową Małą Ojczyznę. Widzę coraz większe zainteresowanie ludzi młodych Polanicą. Po pierwsze mamy wspaniałe, czyste powietrze, a po drugie mamy dobra, które we Wrocławiu czy w innych większych miastach są limitowane: przedszkola, ofertę kulturalną, która jest najbogatsza na Dolnym Śląsku, dostępność zajęć pozalekcyjnych, mnóstwo zieleni i terenów do wypoczynku i rekreacji itd. To wszystko powoduje, że w Polanicy mieszka się idealnie - dodaje Mateusz Jellin.

Szczegóły akcji #rozliczPITwPolanicy można znaleźć pod tym linkiem:

http://polanica.pl/aktualnosc-1791-rozlicz_pit_w_polanicy.html 

Regulamin rozliczPITwPolanicy

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Mieszkaniec powiatu sobota, 13.02.2021 07:03
Z Wrocławia ludzie, niech rozliczają się w Polanica-Zdrój ci z...