Robić z soboty czwartek?! To możliwe tylko w tej zwariowanej Bystrzycy Kłodzkiej. Musicie to zobaczyć! [FOTO]

poniedziałek, 24.6.2024 19:55 2082 1

„We Are the Champions” – zaśpiewali mieszkańcy Bystrzycy Kłodzkiej wraz z zespołem Lord Sound of Queen. Tak, śpiewali o sobie. I powinni to powtarzać dzień w dzień. W sobotę, 22 czerwca, powitali lato na swoim pięknym rynku i rozpoczęli wakacyjny cykl imprez „Kulturalne czwartki '24”. Warto tam być czwartek w czwartek do końca sierpnia. Bystrzyca zwariowała i ani myśli się zmieniać!

Nie będziemy czarować: wpadliśmy tam tylko na pół godzinki, po drodze z jednego wydarzenia na drugie. Po doświadczeniach z ubiegłorocznych wakacji chcieliśmy sprawdzić, czy ten sen nadal trwa. Czy bystrzyczanie, bo oni są tam największymi gwiazdami, nadal chcą i potrafią się wspólnie bawić, a przede wszystkim wyjść z domów, sprzed telewizorów, i po prostu być razem. Nic się nie zmieniło...

Ta sama życzliwość, ta sama radość, jakie były rok temu. Czas jakiś temu zwierzyliśmy się pewnej wpływowej osobie w mieście, że będziemy tam wpadać wieczorami, choćby na chwilę. Żeby odpocząć i pobyć z fajnymi ludźmi. Radzimy Wam to samo. „Reset” gwarantowany. Możecie nie uwierzyć na słowo, obejrzyjcie zatem w naszej galerii 40 z grubo ponad tysiąca zdjęć zrobionych przez Aleksandra Jovičicia.

Obraz to nieobiektywny, bo widać z tych fotografii, że Aleks po porostu lubi ludzi, od małych do dużych, od ważnych po zwyczajnych. Tak, to wariactwo jest w Bystrzycy Kłodzkiej zaraźliwe. A więcej o kapitalnych umiejętnościach tego autora znajdziecie na jego stronie „Kadrem pisane”
 –  www.kadrempisane.pl. Co Was czeka w kolejne czwartki wakacji w Bystrzycy Kłodzkiej? Szczegóły TUTAJ. [kot]

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

You poniedziałek, 24.06.2024 21:07
No i co z tego. Bystrzyca upada i nie zmienią...