komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 20 kwietnia 2019

Czeslawa, Agnieszki

RentCarPolanica.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny!

poniedziałek, 28.1.2019 08:00 , odsłony: 2750
kategorie artykułu:

Wypożyczalnia samochodów RentCarPolanica.pl  to sprawdzony sposób na wynajem auta w powiecie kłodzkim, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.   W ofercie znajdziemy nowe, doskonale wyposażone modele samochodów osobowych i dostawczych. 

- Wynajmem samochodów zapoczątkowaliśmy 01.02.2018, tak więc w lutym mija pierwszy rok naszej działalności  - mówi Adam Luba, właściciel RentCarPolanica.pl. -  Firmę stworzyliśmy z myślą o osobach, które potrzebują auta w dobrym stanie technicznym i rozsądnej cenie bez skomplikowanych procedur. Zaczynaliśmy od 5 samochodów, obecnie jest ich 7. Przybyła najnowsza Mazda 6 i 9-osobowy Renault Trafic. Działamy głównie na terenie powiatu kłodzkiego, ale zdarzają się również klienci z powiatu wałbrzyskiego. Zapewniamy pełen profesjonalizm, minimum formalności oraz brak ukrytych kosztów. W naszej flocie znajdują się nowe auta osobowe i dostawcze, bogato wyposażone, zapewniające komfort jazdy. Wszystkie wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń, a ich stan techniczny jest systematycznie sprawdzany.

Zawsze wtedy, kiedy mamy  auto w naprawie lub kiedy nasz  samochód nie nadaje się do dalekiej podróży, albo po prostu potrzebujemy wozu na kilka dni warto pomyśleć o RentCarPolanica.pl 

WARTO WIEDZIEĆ!

RentCarPolanica.pl  zajmuje się także pomocą w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Jeżeli zostaliśmy poszkodowani w wypadku lub jeżeli mieliśmy stłuczkę samochód zastępczy otrzymamy od ręki w ramach OC sprawcy! Wystarczy skontaktować się z RentCarPolanica.pl a otrzymamy auto na czas naprawy zupełnie za darmo!
Ubezpieczyciel może nam zaoferować  auto zastępcze, ale w 90% zabierze samochód zastępczy przed zakończeniem naprawy naszego samochodu ( w przypadku naprawy kosztorysowej ) lub zabierze samochód zastępczy po 7 dniach od informacji o szkodzie całkowitej ( w przypadku szkody całkowitej ). Co wtedy robić? Nie dajmy się nabrać. Będąc Poszkodowanym mamy więcej praw niż się spodziewamy.
RentCarPolanica.pl otrzymamy samochód zastępczy od ręki, a w dodatku nie zapłacimy  za niego ani złotówki! Za auto zastępcze nie wpłaca się  żadnych kaucji i zaliczek. Nie pozwólmy, aby Towarzystwo Ubezpieczeniowe decydowało za Nas! Mamy  prawo wybrać wypożyczalnię, która nam odpowiada. 

RentCarPolanica.pl  zajmuje się także pomocą w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Jeżeli zostaliśmy  poszkodowani w wypadku lub jeżeli mieliśmy stłuczkę skontaktujmy się  z RentCarPolanica.pl pod numerem  telefonu 690 690 242.

RentCarPolanica.pl
ul. Szymborskiej 1
Polanica-Zdrój
tel. 690 690 242

https://www.facebook.com/rentcarpolanica/
http://www.rentcarpolanica.pl/

 

wczoraj, 21 godz temu
4
czwartek, 18.4.2019 12:40
3
poniedziałek, 15.4.2019 20:02
156
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ABC OGRODU
ABC OGRODU
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe