Rajdowa Orkiestra Pomocy zagra dla Szymka - pilnie poszukiwani wolontariusze!

wtorek, 27.9.2016 17:11 3744

Zbliża się jubileuszowy 50. Rajd Dolnośląski. Zawody zaplanowane są w terminie 6-8 października, a bazę będą miały w Dusznikach – Zdroju (Zieleniec). Wstęp na wszystkie odcinki specjalne jest bezpłatny. Działacze Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej apelują do wszystkich kibiców i sympatyków rajdowych o pomoc dla Szymka, który ma 18 wad wrodzonych i walczy o naprawę serca. Chłopiec pilnie potrzebuje interwencyjnego zabiegu wszczepienia zastawki Melody metodą cewnikowania serduszka. 

- Skoro nie kupujecie karnetów wstępu na rajd, prosimy dołóżcie choćby małą cegiełkę do walki o zdrowie chłopca, który mieszka w Polanicy – Zdroju. Niech każdy kto może, wyśle SMS na numer: 72365 treść: S4305 koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT). Jeśli możecie wpłacajcie też środki na konto Szymka, dajcie szansę Wojownikowi, który walczy od ponad 11 lat pomimo przeciwności losu. Wszelkie informacje na stronie www.siepomaga.pl/pomocdlaszymka – mówi dyrektor rajdu Łukasz Biegus.

Uwaga! Pilnie poszukiwani są również pełnoletni wolontariusze, którzy będą zbierać datki do puszek! Osoby chętne mogą zgłaszać się do prezesa fundacji Szansa, Roberta Zięterskiego, nr tel. 663 781 130.