komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 22 lipca 2019

Marii, Magdaleny

PYSZNA BUDKA z najlepszymi goframi na świecie!

czwartek, 13.6.2019 00:00 , odsłony: 4924
kategorie artykułu:

„Polanica jest cudowna, a przy głównym wejściu do parku jest taka pyszna budka, gdzie podają najlepsze gofry na świecie”.
- To komentarz turystki, która wiele lat temu będąc w Polanicy-Zdroju taką słodką opinię pozostawiła w internecie. Swoją drogą anonimowej Pani równie słodko dziękujemy za inspirację do nadania takiej właśnie nazwy naszym lokalom.

,,MAGNAT” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Firma matka od 1992 roku prowadzi działalność o profilu cukierniczym i handlowym. Poszukując produktu mogącego trwale zaistnieć w ofercie i stać się wizytówką firmy postawiliśmy na mało znane w tamtych czasach gofry. Po latach zmagań i eksperymentów, dopracowaliśmy własną recepturę i technologię. Dzisiaj szczycimy się uznaniem naszych klientów a popularność ,,Polanickich Gofrów” sięga poza granice Powiatu.

Oferujemy produkty wytwarzane w sposób tradycyjny w oparciu o wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozyskane w trakcie szkoleń, kursów oraz dzięki skłonnościom częstego sięgania do skarbca ,,zakurzonych” receptur, których autorzy tworzyli doskonałe smakołyki  nie posiadając ówcześnie dostępu do wymyślonych przez następne pokolenia sztucznych barwników, chemicznych konserwantów i polepszaczy. Tej idei chcemy być jak najdłużej wierni oferując produkty cenne dla zdrowia i podniebienia naszych klientów. 

W pracowni cukierniczej mieszczącej się w Polanicy-Zdroju przy ul. Polnej 2a przygotowujemy  codziennie świeże lody, ciasta  i surowce potrzebne do dalszej obróbki jak np. ciasto gofrowe.

Lody wyrabiamy w sposób rzemieślniczy stosując naturalne składniki określane również jako ,,czysta etykieta”. Wykorzystujemy świeże owoce, warzywa i kwiaty. Tak, tak! Lody z mniszka leczniczego albo szpinaku połączonego z bananami i sokiem z cytryny. Dzisiejsi konsumenci oczekują tych dobrze skomponowanych nowości.

Mocną stroną są nasze torty. Zarówno te skromne i te wykwintne w smaku i wyglądzie cieszą się uznaniem goszcząc na wielu weselnych i okolicznościowych stołach.

Zapraszamy do naszych „Pysznych Budek”: 

 

 

w Polanickim Parku Zdrojowym

 

 


oraz w Kłodzku w Parku Strażackim
gdzie oprócz gofrów i lodów oferujemy przyzwoitą kawę, soki owocowe, napoje i piwo.

 

Zachęcamy do odwiedzin „Dzień Dobry Cafe” w Dusznickim Rynku nie ma tam gofrów ale są nasze ciasta, różne desery, kawa , piwo, a nawet coś „mocniejszego”.

Pozdrawiamy słodko!

Małgorzata i Gilbert Dzidowscy

 

Zapraszamy do polubienia i śledzenia FB:

 Pyszna Budka www.facebook.com/Pyszna-Budka

 Dzień Dobry Cafe www.facebook.com/DzienDobryCafeDZ

 

 
poniedziałek, 15.7.2019 17:46
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK
Praca na GoWork
Praca na GoWork