PUCHAR PREZESA BSTS

poniedziałek, 17.12.2018 10:25 1025 0

9 grudnia został  Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zorganizowało 24 turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa BSTS.

Zwycięzcą turnieju został Zbigniew Sobków - Granit Strzelin , w finale w pięciu setach pokonał Bartosza Jurkiewicza - Orlęta Krosnowice, na trzecim miejscu uplasował się Ryszard Kulak - Orlęta Krosnowice. Dalsze miejsca zajęli : 4- Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka 5- Mariusz Pusz - BSTS 6- Sławomir Bielak -BSTS 7- Karol Meissner - Lechia Ołdrzychowice 8- Radosław Wiśniewski - KS Ludwikowice 9- Artur Kwaśnik - Sudety Międzylesie 10- Bogusław Zadorożny - Sudety Międzylesie.W turnieju wzięło udział 26 osób.

To już trzecie zwycięstwo Zbyszka Sobkowa w w historii turniejów o Puchar Prezesa, tym samym zrównał się z ilością zwycięstw z Mateuszem Dubikiem.