komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty

Przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 32-latek posiadał zakaz prowadzenia pojazdów

poniedziałek, 7.9.2020 10:58 , komentarze: 0 , odsłony: 270
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy ujawnili kolejnego kierującego, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 74 km/h. Mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

W Kłodzku funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy zatrzymali kierującego samochodem osobowym. Powodem  kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 32-latka, który kierował samochodem osobowym. Mężczyzna jechał samochodem osobowym w obszarze zabudowanym z prędkością 124 km/h.  Związku z przekroczeniem  dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, kierujący utracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał  10 punktów karnych oraz został ukarany mandatem. Ponadto okazało się, że 32-latek posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

 

Wasze komentarze

ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele