komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego

Przed nami okres świąteczny - zadbajmy o własne bezpieczeństwo

piątek, 19.4.2019 10:53 , komentarze: 0 , odsłony: 133
kategorie artykułu:

Od dzisiaj do 23 kwietnia br. policjanci prowadzić będą działania prewencyjne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzą powiat kłodzki.

Zbliża się okres świąteczny. To czy okaże się on dla nas bezpieczny w dużej mierze zależy od nas samych. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Osoby, które planują dłuższy wyjazd powinny planować podróż z wyprzedzeniem, licząc się z utrudnieniami na drogach. Pamiętajmy, że pośpiech w trasie jest złym doradcą. Przed podróżą należy sprawdzić stan techniczny pojazdu, a za kierownicę należy siadać wypoczętym i trzeźwym.

Policja o ostrożność apeluje również do rowerzystów, pieszych i kierujących, aby zachowali szczególną ostrożność podczas poruszania się pod drogach. 

Okres świąteczny  jest czasem wzmożonych służb Policji. Na drogach, nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą sprawdzać, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Będą kontrolować także stan trzeźwości kierujących i stan techniczny pojazdu.

Policjanci przypominają, że  tradycja związana z tzw. ”lanym poniedziałkiem” powinna przebiegać w granicach rozsądku. Policja będzie dyscyplinować te osoby, których zachowanie może zagrażać bezpieczeństwu innych.

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 23 godz temu
wtorek, 18.6.2019 07:30
piątek, 14.6.2019 18:08
piątek, 14.6.2019 09:10
czwartek, 13.6.2019 11:45
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ELMECIK
ELMECIK