Ponowne otwarcie Kłodzkiej Chaty już w piątek [aktualizacja]

środa, 25.9.2019 11:55 3848

UWAGA! UWAGA! ZAPRASZAMY JUTRO!

Powoli uzupełniamy półki świeżym towarem. Stoisko nabiałowe zaczyna tętnić życiem, świeże warzywa jadą z giełdy wrocławskiej, pieczywo też już zamówione na jutro. Stoisko mięsne także pomalutku przygotowuje się do przyjęcia klientów. Niestety nie będziemy mogli zaoferować Państwu Naszych wyrobów własnych – wędlin i garmażerki, gdyż produkcja zacznie działać dopiero w poniedziałek.

Z okazji przywrócenia działalności w Kłodzkiej Chacie zapraszamy na drobny poczęstunek w postaci wyrobów cukierniczych ufundowanych przez lokalnych piekarzy, którym z głębi serca dziękujemy.

_________________

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi terminu przywrócenia sprzedaży w sklepie niestety, musimy poinformować Państwa, iż nie będzie możliwe otwarcie w środę sklepu Kłodzkiej Chaty przy ul. Wyszyńskiego 10. Cały czas oczekujemy na przybycie firmy zajmującej się ozonowaniem powietrza.

Dziękujemy bardzo wszystkim Naszym pracownikom za olbrzymi wkład w przywrócenie porządku w placówce. Dziękujemy również rodzinom pracowników, które również oferowały swą pomoc, albo wyrozumiale traktowały długą nieobecność swych żon/mężów w domu. Byliśmy naprawdę zaskoczeni ogromem bezinteresownej pomocy.

Będziemy się wszyscy starali, aby już w PIĄTEK, Kłodzka Chata otworzyła swoje drzwi dla klientów

właściciele Kłodzkiej Chaty