Pomagamy ofiarom wybuchu gazu w Jugowie! Wspólnota lokalna musi wesprzeć tych, którzy stracili wszystko

czwartek, 1.2.2024 09:54 1319 0

W sobotę, 27 stycznia, w miejscowości Jugów przy ulicy Głównej 79A doszło do wybuchu butli z gazem propan-butan, który spowodował pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym. Ta straszna katastrofa pozostawiła ślady zniszczenia i cierpienia wśród mieszkańców. Teraz potrzebna jest im pomoc.

W wyniku natychmiastowej reakcji sąsiadów oraz służb ratunkowych, wszyscy lokatorzy zdołali opuścić budynek, jednakże rodziny straciły swoje mieszkania i dobytek życia. Wszystkim rodzinom, które wyraziły potrzebę, wójt Gminy Nowa Ruda zagwarantowała lokale zastępcze. Teraz wspólnota lokalna musi stanąć razem i wesprzeć tych, którzy stracili wszystko. Każdy gest dobroci ma ogromne znaczenie.

Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, ma znaczenie. Środki zebrane w ramach tej zbiórki będą przeznaczone na pomoc najbardziej poszkodowanym rodzinom. Są to w większości seniorzy, którzy bez naszej pomocy nie będą w stanie rozpocząć nowego życia po tej tragedii. Niech nasza solidarność i dobroczynność staną się światłem w ciemności dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie.

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)