Polsko-Czeski Turniej Szachowy Dla Dzieci i Młodzieży z okazji Dnia Niepodległości w Kudowie-Zdroju

poniedziałek, 18.11.2019 11:59 2500 0

16 listopada br. w Kudowie-Zdroju zorganizowany został Polsko-Czeski Turniej Szachowy Dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Dnia Niepodległości. 


Listopadowy turniej szachowy dla dzieci w Kudowie-Zdroju od lat prowadzi i sędziuje Sławomir Machlowski, sędzia klasy pierwszej zawodnik pierwszoligowego, czeskiego klubu Region Panda Rychnov n. K.

Turniej odbył się na terenie Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju i został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund 15 minut na zawodnika. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło 41 zawodników, w tym 20 z Republiki Czeskiej z wielu czeskich miast min z Jičína, Hradec Králové, Rychnova n. K., Jaromierza, Trutnova, Nachodu, Hronova.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub sportowy Dedal i Ikar przy ZSP JP II, a inicjatorem formy turnieju jako polsko-czeski od roku 2013 jest Robert Duch, mieszkaniec Kudowy-Zdroju zawodnik czeskiej III ligowej drużyny

Zwycięzcy turnieju :
1 miejsce Ret Adam Josef CZE R 1900 SK Jičín
2 miejsce Zelba Lukáš CZE R 1241 SK Lipa
3 miejsce Vestfál Jan CZE R 1493 Lipky Hradec Králové

Fotogaleria wraz z fotografią z pełnymi wynikami na stronie https://robertduch.rajce.idnes.cz/Polsko-Czeski_Turniej_Szachowy_w_Kudowie-Zdroju_16.11.2019/

Robert Duch mieszkaniec Kudowy-Zdroju zawodnik czeskiej III ligowej drużyny
TJ Dvůr Králové nad Labem

Dodaj komentarz

Komentarze (0)