Półmaraton Górski "Muflon"

wtorek, 29.6.2021 15:36 1218 0

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju oraz Miasto Duszniki-Zdrój zapraszają na nowy bieg górski na mapie Ziemi Kłodzkiej. Tor rolkarski w Dusznikach- Zdroju (522 m n.p.m.), Schronisko pod Muflonem, Dolina Strążyska, Rancho Panderoza na Podgórzu, Tauron Duszniki Arena i znowu dusznicki tor rolkarski - 21 kilometrów malowniczych tras po górach Bystrzyckich i Orlickich, a w nich około 1100 metrów przewyższeń. Ostre podbiegi ale i ostre zbiegi, łatwo nie będzie ale przecież nie może...

Kategoria Open oraz kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: do 29 lat, 30-39, 40-49 oraz 50+. Nagrody finansowe w kategorii Open za miejsca 1-3: 1000, 700 i 500 zł, nagrody rzeczowe w pozostałych kategoriach.


Ponadto dla najlepszego Duszniczanina nagroda rzeczowa oraz Puchar Burmistrza. Start biegu planowany jest na godzinę 10.00 a już 10 minut później rozpocznie się towarzyszący bieg górski na 10 km. Trasa krótsza i nieco łatwiejsza ale równie malownicza. Także w tym dystansie przewiduje się odwiedzenie Schroniska pod Muflonem oraz Tauron Duszniki Arena.

W "dyszce" klasyfikacja będzie tylko w dwóch kategoriach: mężczyźni i kobiety. Zapisy on-line dostępne będą do dnia 12 sierpnia. Później zapisujemy już tylko bezpośrednio w Biurze Zawodów.

Więcej informacji o biegach znajdziecie na stronie www.biegigorskie.visitduszniki.pl

Zapisz się już dziś. Niższe wpisowe do końca lipca. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)