komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa

Policjanci zabezpieczyli niewybuch

poniedziałek, 6.4.2020 10:48 , komentarze: 1 , odsłony: 2009
kategorie artykułu:

W Międzylesiu znaleziony został  pocisk moździerzowy. O niebezpiecznych pozostałościach z czasów wojny policjantów poinformował mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Zabezpieczony niewybuch został zneutralizowany na poligonie. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych materiałów wybuchowych nie należy dotykać, czy też próbować przenosić.

Na tego rodzaju znalezisko przypadkowo natrafił mężczyzna, który wykonując prace ziemne na terenie własnej posesji w Międzylesiu, zauważył przedmiot przypominający pocisk moździerzowy. O tym fakcie został powiadomiony oficer dyżurny Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej, który skierował na miejsce patrol policji. Mundurowi ustalili, że rzeczywiście jest to pocisk moździerzowy. Funkcjonariusze do czasu przyjazdu patrolu saperskiego zabezpieczyli niebezpieczne znalezisko. Następnie saperzy zabrali pocisk do neutralizacji na wyznaczonym poligonie.

Pamiętajmy, że znalezisk przypominających niewybuchy nie wolno dotykać, ani przenosić czy rozbrajać. O znalezisku należy jak najszybciej zawiadomić najbliższą jednostkę Policji. Policjanci zabezpieczą teren i powiadomią saperów. Jeśli jest to możliwe do czasu przyjazdu Policji takie miejsce należy zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

 

Wasze komentarze

Dobrze, że kilofem nie trafił ;)
poniedziałek, 06.04.2020 10:51 autor: Bogobojowy
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele