komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 14 czerwca 2021

Bazylego, Elwiry

Policjanci z kłodzkiej komendy nie zapomnieli o wychowankach Domu Małego Dziecka również w dniu ich święta

środa, 2.6.2021 08:34 , komentarze: 0 , odsłony: 686
kategorie artykułu:

Dzień Dziecka to piękne chwile szczególnie dla najmłodszych. Policjanci pamiętali o dzieciach przebywających w Domu Małego Dziecka w Kłodzku. Złożyli im wizytę, podczas której prezentowali wyposażenie zabierane do codziennej służby oraz rozmawiali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa najmłodszych. Każde dziecko z okazji swojego święta czeka na prezenty, czy też różnego rodzaju niespodzianki. Dlatego w tym wyjątkowym dniu o najmłodszych wychowankach nie zapomnieli również mundurowi.

Jeden z kłodzkich dzielnicowy zrobił niespodziankę podopiecznym z placówki opiekuńczej. Funkcjonariusz z okazji ich święta odwiedził wychowanków Domu Małego Dziecka. Podczas wizyty zaprezentował najmłodszym swój ekwipunek, który zabiera również każdego dnia do służby, oraz maskotkę Komisarza Lwa. Policjant opowiadał o swojej pracy zaznaczając, że głównym celem służby w tej formacji jest pomoc innym. Dlatego każdy w chwili zagrożenia czy niebezpieczeństwa może zwrócić się o pomoc właśnie do funkcjonariusza policji. Każde dziecko powinno o tym wiedzieć, dlatego przy okazji każdego spotkania z dziećmi policjanci przypominają o tej ważnej zasadzie.

Takie spotkanie jest również doskonałą okazją, aby przypomnieć kolejne ważne zasady dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych. Dlatego poza przekazanymi drobiazgami dla najmłodszych, policjant opowiadał również o podstawowych zasadach mających wpływ na ich bezpieczeństwo.

 KPP Kłodzko 

 

Wasze komentarze

czwartek, 10.6.2021 14:11
3
czwartek, 10.6.2021 11:04
13
wtorek, 8.6.2021 10:49