komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

Policjanci odzyskali skradziony maszt z panelem solarnym

piątek, 19.2.2021 09:05 , komentarze: 5 , odsłony: 1743
kategorie artykułu:

Policjanci z Komisariatu policji w Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie kradzieży masztu z panelem solarnym. Mundurowi odzyskali skradzione mienia o wartości 1 300 złotych, a sprawcy usłyszeli już zarzuty przestępstw. Teraz za swoje czyny odpowiedzą karnie.

- Pod koniec ubiegłego miesiąca policjanci z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej przyjęli zawiadomienie o kradzieży masztu wraz z panelem solarnym z terenu zakładu rozdzielni gazu znajdującego się w powiecie kłodzkim.. Pokrzywdzona spółka wyceniła straty na kwotę 1 300 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej. W wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kłodzkiego podejrzewanych o ten przestępczy proceder. Jak się okazało jeden z nich 34-latek dokonał kradzieży masztu wraz z panelem solarnym, a drugi 38-latek pomógł mu przy sprzedaży skradzionego mienia. Obecnie policjanci ustalają m.in., czy sprawcy mają  na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Odzyskanie mienie wkrótce trafi do właściciela - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Podejrzani usłyszeli zarzuty przestępstw. 34-latek odpowie za kradzież, zaś 38-latek za paserstwo. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, przestępstwa te zagrożone są karą pozbawienia wolności do 5 lat.

 

Wasze komentarze

Zgorzelec się spìerdział.
piątek, 19.02.2021 14:53 autor: Helmut Klopp
wczoraj, 16 godz temu
1
wczoraj, 23 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele