komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 23 lutego 2020

Romany, Damiana

Polanica-Zdrój: podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili kierującego z zakazem sądowym oraz nietrzeźwego rowerzystę

środa, 15.1.2020 12:12 , komentarze: 0 , odsłony: 468
kategorie artykułu:

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który w takim stanie kierował rowerem. Teraz rowerzysta za swój czyn odpowie karnie. Zgodnie z obowiązującym prawem za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny.

Ponad promil  alkoholu w organizmie miał 35-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który w takim stanie kierował rowerem po drodze publicznej na terenie  Polanicy-Zdroju.  Został on zatrzymany przez patrol policji. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny.

Również w powiecie kłodzkim policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy, którym kierował 42-letni mieszkaniec naszego powiatu. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz  kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Teraz  42-latek odpowie  karnie. Przypomnijmy, że zgodnie z aktualnymi przepisami karnymi za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności nawet 5 lat.

 

Oficer Prasowy KPP w Kłodzku
podinsp.Wioletta Martuszewska

 

 

Wasze komentarze

sobota, 22.2.2020 12:22
11
piątek, 21.2.2020 13:35
15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe