komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 23 września 2020

Tekli, Boguslawa

Polanica-Zdrój: modernizacja boiska i kortów tenisowych na terenie OSiR-u

środa, 2.10.2019 10:44 , komentarze: 7 , odsłony: 2714
kategorie artykułu:

Polanica-Zdrój otrzymała 250 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej "Sportowa Polska" na modernizację boiska i dwóch kortów tenisowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak zapowiada burmistrz miasta jest to pierwszy etap inwestycji przy ul. Sportowej.

- Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 250 tys. złotych z Ministerstwa Sportu na budowę wielofunkcyjnego boiska do koszykówki i siatkówki oraz dwóch kortów tenisowych o nawierzchni sztucznej. Jest to 50% kosztów zadania - mówi Mateusz Jellin, burmistrz Polnicy-Zdroju.

W planach jest także modernizacja pozostałych terenów znajdujących się przy ul. Sportowej 7, w tym także reaktywacja basenu. 

- To pierwszy etap modernizacji OSiR-u. Plany są ambitne: boisko do piłki nożnej pełnowymiarowe ze sztuczną, podgrzewaną płytą, reaktywacja basenu, budowa hali widowiskowo-sportowej. Będziemy starali się pozyskać na to środki, z Ministerstwa Sportu, KGHM i innych instytucji - zapowiada włodarz Polanicy-Zdroju.

Modernizacja boiska i kortów tenisowych powinna zakończyć się wiosną przyszłego roku.  

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 21.9.2020 11:17
3
niedziela, 20.9.2020 11:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK