komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 7 lipca 2020

Cyryla, Estery

Podsumowanie akcji "Majowy weekend" w powiecie kłodzkim

wtorek, 7.5.2019 12:54 , komentarze: 0 , odsłony: 1247
kategorie artykułu:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku podsumowali akcję pn. „Majowy weekend 2019”. Działania, podczas których funkcjonariusze dbali między innymi o bezpieczeństwo osób podróżujących prowadzone były od 30 kwietnia do 5 maja. 

- Długi weekend majowy był dla policjantów czasem bardzo intensywnej pracy. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, szczególnie  na drogach wyjazdowych i wjazdowych do naszego powiatu. Kontrolowali między innymi prędkość, z jaką poruszali się kierowcy, ich stan trzeźwości oraz stan techniczny pojazdów - mówi podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Od 30 kwietnia do 5 maja w powiecie kłodzkim  odnotowano 32 kolizje drogowe oraz 1 wypadek. Do zdarzenia doszło 30 kwietnia ok. godz. 17.35 w Trzebieszowicach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 20-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. 

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze ujawnili także 5 nietrzeźwych kierujących. Niechlubny rekordzista, kierujący samochodem osobowym, zatrzymany do kontroli w Lądku-Zdroju miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 6.7.2020 09:13
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe