komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 24 października 2020

Rafala, Marcina

Podczas kontroli drogowej ujawnili kontrabandę. Kierujący zapewniał, że to pszenica

poniedziałek, 12.10.2020 14:05 , komentarze: 3 , odsłony: 1752
kategorie artykułu:

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Okazało się, że 65-latek przewozi krajankę tytoniową. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 25 kg tytoniu.

- W ubiegły piątek, 9 października dzielnicowi na terenie gminy Kłodzko zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. W jej trakcie okazało się, że kierowca, w kabinie pojazdu, przewozi worek. 65-latek zapewniał policjantów, że jest to pszenica. Funkcjonariusze po sprawdzeniu zawartości bagażu stwierdzili, że jest to krajanka tytoniu, która nie posiada polskich znaków akcyzy. Wykonując dalsze czynności, dzielnicowi sprawdzili miejsce zamieszkania mężczyzny. Tam zabezpieczyli torbę w której znajdowało się 5 kg tytoniu. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli  25 kg tytoniu - informuje podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Przypomnijmy, że za posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu wyrobów, które powinny być oznaczone polskimi skarbowymi znakami akcyzy, grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Dolnośląski Urząd Celno-Skarbowy we Wrocławiu Referat Dochodzeniowo- Śledczy w Wałbrzychu.

 

Wasze komentarze

Żałosne PiSpaństwo i ich milicja tylko do szczucia własnych obywateli...
poniedziałek, 12.10.2020 20:36 autor: Antyrząd
i co złego jeszcze Ten człowiek zrobił..Oszukiwał Panstwo..
poniedziałek, 12.10.2020 17:46 autor: pawel
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele