komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 8 marca 2021

Beaty, Wincentego

Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze ujawnili narkotyki

środa, 17.2.2021 14:23 , komentarze: 1 , odsłony: 777
kategorie artykułu:

Policjanci przedstawili 27-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany po tym, gdy podczas kontroli, w samochodzie, którym się poruszał, funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Okazało się, że kierujący posiadał zakaz kierowania pojazdami. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie karnie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Podczas kontroli zauważyli, że zachowanie kierującego jest nerwowe. Okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy, ponieważ ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto w  samochodzie funkcjonariusze ujawnili w zawiniątku biały proszek. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest to amfetamina.

W związku z podejrzeniem, że 27-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego mógł kierować  autem po użyciu narkotyków, po przeprowadzonym teście, pobrano mu krew do dalszych badań.  Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Odpowie także za jazdę bez uprawnień. Jeżeli okaże się, że podejrzany dopuścił się  kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających to również odpowie za ten czyn. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Wasze komentarze

Trzeba gdzieś więzienie budować i to duże bo tych palaczy...
czwartek, 18.02.2021 17:32 autor: Jamajka
piątek, 5.3.2021 16:35
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele