Piotr Koper o rozczarowaniu opinii publicznej

piątek, 27.10.2017 13:38 1174 2

Nie milkną komentarze opinii publicznej po wczorajszej konferencji prasowej, z przekazu której oczekiwano zdecydowanie więcej (pisaliśmy o tym dla Was TUTAJ). Organizator poszukiwań, Piotr Koper zdecydował się skomentować ostatnie wydarzenia.

Witam Państwa serdecznie.

Wiem, że oczekiwaliście zdjęć pociągu pancernego oraz jego zawartości. Wiem, że oczekiwaliście dokładnych tras tuneli, ich wychodni oraz precyzyjnego umiejscowienia ich na mapach oraz podania szczegółowych namiarów geodezyjnych na wloty i wyloty z owych podziemi.

Każdy zdrowo myślący wie, że ujawnienie tych informacji na tym etapie spowoduje ogromnym zamieszaniem i będzie skutkować na nas jako prowadzących badania, odpowiedzialnością prawną za ewentualne zniszczenia i dewastacje tego miejsca.

Na tym etapie mogę zagwarantować ''słowem górala'', że odwierty sprawdzające doprowadzę do finału i cała prawda zobaczy światło dzienne. Życie nauczyło mnie cierpliwości, pokory i odpowiedzialności za słowo.

Serdeczne podziękowania kieruje do PBG oraz do p.dr Szynkiewicza za odwagę i nieustępliwość w dotarciu do prawdy. Dziękuje firmie kateringowej p. Jacka Łokaja za żywienie ekipy badawczej. Pani Magdalenie Wiktor za przepyszne pierogi serwowane podczas konferencji. Szczególne podziękowania kieruje do mojej żony, że wytrzymuje to wszystko, wspiera mnie i że w ogóle jeszcze ze mną rozmawia.

źródło: profil społecznościowy FB Piotr Koper

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Itf czwartek, 02.11.2017 00:44
Wielka sciema z tym pociagiem wyciagniecie kasy od narodu polskiego...
piątek, 27.10.2017 17:58
Był pociąg i niema pociagu,happy end,