komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 27 listopada 2020

Waleriana, Wirgiliusza

Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+

poniedziałek, 19.10.2020 13:08 , komentarze: 0 , odsłony: 658
kategorie artykułu:

07.11., godz. 18.00 I INTER-FACE KULTURALNY ARH+ w ramach XIV ZADUSZEK WOKALNYCH 

Bilety: 39 w przedsprzedaży, 49 w dniu koncertu do kupienia w kasie KOK i na www.biletyna.pl

Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+ autorski projekt Agaty Bilińskiej i Roho Konara odbędzie się 7 listopada 2020 roku w ramach XIV Zaduszek Wokalnych Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych. Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen.

Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli: - wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko - obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen, - wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.

Natalia Niemen - altowiolistka, wokalistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyka obcuje od urodzenia, głównie za sprawa ojca – Czesława Niemena. Absolwentka warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie altówki. Pierwsze kroki jako wokalistka stawiała w warszawskim zespole „Woman”.

Michał Zator – harfista, jeden z niewielu muzyków, który wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu.

 

Wasze komentarze

czwartek, 26.11.2020 08:49
wtorek, 24.11.2020 18:31
wtorek, 24.11.2020 18:05
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele