komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 21 października 2019

Urszuli, Hilarego

Pejzaże Qlinarne Polanicy [Foto]

poniedziałek, 22.7.2019 18:52 , komentarze: 3 , odsłony: 2414
kategorie artykułu:

Pokazy carvingu, live cookingu, bitwy szefów kuchni, a także degustacje i wspólne gotowanie uczestnika programu Master Chef Junior z burmistrzem Polanicy-Zdroju - to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowane zostały w ramach kolejnej edycji wydarzenia pn. Pejzaże Qulinarne Polanicy.

Impreza zorganizowana została w dniach 19-20 lipca w polanickim Parku Zdrojowym, a program wydarzenia rozpoczął występ Górniczej Orkiestry Dętej ze Złotego Stoku. Tuż po nim w specjalnie przygotowanej Strefie Juniora odbyły się warsztaty kulinarne dla dzieci oraz warsztaty carvingu. 

W piątkowym programie imprezy znalazł się również Pojedynek Szefów Kuchni oraz Wieczór Smaków czyli plenerowa kolacja przygotowana przez polanickie restauracje. O część artystyczną zadbał zespół DeGustibus, a tuż po koncercie odbyła się plenerowa projekcja filmu. 

Sobotni program wydarzenia rozpoczął koncert z piknikiem, czyli Śniadanie na Trawie w Parku Józefa. Kolejna odsłona imprezy zorganizowana została przy Muszli Koncertowej, gdzie oprócz quizów i  warsztatów kulinarnych dla dzieci, zaplanowane zostało spotkanie z Leszkiem Kopcio, który opowiedział o swojej wieloletniej pasji do kawy i wszystkiego, co jest z nią związane. 

Gościem specjalnym tegorocznej edycji imprezy był Janek Sowiński uczestnik programu "Masterchef Junior", który w kulinarnym pojedynku zmierzył się z burmistrzem Polanicy-Zdroju, Mateuszem Jellinem. W programie wydarzenia nalazły się również: live coooking przygotowany przez Łukasza Majchrowskiego oraz pokaz carvingu, w wykonaniu Grzegorza Gniecha, aktualnego mistrza Polski i vice mistrza Świata w carvingu. 

Nie zabrakło również pokazów artystycznych, a dwudniowe wydarzenie zwieńczył koncert NIE-BO.

 

Wasze komentarze

Burmistrz to sobie lubi wpier...... widać heheh
wtorek, 23.07.2019 09:07 autor: Hehe
jego sprawa
wtorek, 23.07.2019 09:36 autor:
piątek, 18.10.2019 10:28
środa, 16.10.2019 16:07
1
poniedziałek, 14.10.2019 11:08
30
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe