Paweł Tur i kobiety, a najpiękniejszą z nich jest... Kulisy konkursu Polska Miss Województwa Dolnośląskiego [FOTO]

piątek, 26.4.2024 12:14 3550 2

18-letnia Natalia Kurowska z Nowej Rudy została najpiękniejszą nastolatką Dolnego Śląska. O tym już pisaliśmy. Podobnie jak o tym, że i inne cudne dziewczyny z ziemi kłodzkiej zrobiły wrażenie podczas finału konkursu Polska Miss Woj. Dolnośląskiego 2024. Okazuje się jednak, że najczęściej fotografowaną osobą podczas tej imprezy... był mężczyzna! To Paweł Tur, wokalista i gitarzysta, chluba naszego regionu.

Paweł Tur nie tylko uświetnił swoim występem finał konkursu piękności, który odbył się w Haston City Hotel we Wrocławiu, ale dwoił się tam i troił. Nie było chyba tam ani jednej kobiety, z którą nie miałby zdjęcia. 18-letnia Gabriela Migas ze Szklarni została Polską Miss Nastolatek Foto Woj. Dolnośląskiego? Obok od razu pojawił się Tur! Takie też artysta musi mieć czasem obowiązki.

Obejrzyjcie w naszej galerii zdjęć fotoreportaż, którego autorem jest Kamil Hadyński / Polska Miss Woj. Dolnośląskiego. Na zdjęciach zobaczycie nie tylko rywalizację, ale i „nasze” przedstawicielki: Natalię Kurowską [jeśli ktoś jej nie zna – numer 13], Gabrielę Migas [numer 16], Karolinę Łuczyszyn [numer 15] i Martynę Drabek [numer 4]. A także Patrycję Czarny z Międzylesia, ustępująca Miss Wrocławia. [kot]

PS Więcej o niedawnym finale konkursu Polska Miss Woj. Dolnośląskiego 2024 pisaliśmy TUTAJ. A o tym, jak dobrym gitarzystą i nietuzinkowym artystą jest Paweł Tur – m.in. TUTAJ.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (1)

Łukasz piątek, 26.04.2024 16:31
Ale pajac;