komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 5 czerwca 2020

Waltera, Bonifacego

Okradli sklep z odzieżą sportową. Kilka godzin później zostali zatrzymani przez dzielnicowych

wtorek, 10.3.2020 11:00 , komentarze: 1 , odsłony: 1749
kategorie artykułu:

Dzielnicowi z powiatu kłodzkiego już po kilku godzinach od kradzieży odzieży sportowej w jednym ze sklepów, ustalili i zatrzymali podejrzanych o ten czyn. Policjanci odzyskali także część skradzionego towaru. Obaj zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Funkcjonariusze z komisariatu Policji w Nowej Rudzie zostali powiadomieni o fakcie kradzieży bluz dresowych z jednego ze sklepów. Informacja z kierunkiem ucieczki podejrzanych natychmiast została przekazana policjantom pełniącym służbę na terenie miasta. W wyniku przeprowadzonych czynności, dwóch dzielnicowych ustaliło, że sprawcami kradzieży może być dwóch mieszkańców Nowej Rudy. Niezwłocznie pojechali do miejsca zamieszkania 15-latka. Po sprawdzeniu okazało się, że w łóżku pod kołdrą jest pięć sportowych bluz z metkami, które pochodziły z kradzieży. Natomiast w mieszkaniu 19-letniego podejrzewanego funkcjonariusze znaleźli kolejne dwie bluzy pochodzące z przestępstwa.

Po przeprowadzonych przez dzielnicowych sprawdzeniach okazało się, że 19-latek jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Kłodzku.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności przestępstwa oraz ustalają co podejrzani zrobili z pozostałymi pięcioma skradzionymi bluzami. Straty powstałe w wyniku kradzieży na terenie sklepu w Nowej Rudzie to 1820 zł.

Teraz za popełnione czyny 19-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 15-latek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

/KPP Kłodzko 

 

Wasze komentarze

No to dostaną bluzy, może nie z metką, ale mocne,...
czwartek, 12.03.2020 07:43 autor: hmmm
poniedziałek, 1.6.2020 16:26
poniedziałek, 25.5.2020 08:26
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe