Kolejny sukces policjanta z Polanicy-Zdroju

poniedziałek, 18.10.2021 15:58 3139 5

Niepowtarzalnym osiągnięciem może poszczycić się jeden z policjantów powiatu kłodzkiego. Młodszy aspirant Łukasz Marcjanek w IV Biegu Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów w kategorii służb mundurowych zajął I miejsce, a finalnie uplasował się na 8 pozycji w stawce 400 zawodników.

Na torze wyścigowym w Przeźmierowie, koło Poznania odbył się IV Bieg Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów. W trakcie biegu została rozegrana klasyfikacja: Mistrzostwa Wielkopolski Policji. W tym biegu uczestniczył młodszy aspirant Łukasz Marcjanek, który podczas biegu osiągnął czas 33:24 , co pozwoliło mu wygrać klasyfikacje najlepszego policjanta. Finalnie młodszy aspirant Łukasz Marcjanek zajął 8 miejsce w stawce 400 zawodników.

Łukasz Marcjanek, regularnie reprezentuje jednostkę, na innych tego typu imprezach, gdzie między innymi 8 września 2019 roku zdobył tytuł mistrza Polski Policjantów na dystansie półmaratonu (21,0975 km) w Pile.

Młodszy aspirant Łukasz Marcjanek w policji pracuje od 10 lat. Na co dzień pełni służbę w pionie kryminalnym w Komisariacie Policji w Polanicy-Zdroju. Dzięki determinacji i zaangażowaniu w treningi, systematycznie odnosi sukcesy, stając na podium w różnego rodzaju zawodach biegowych na terenie całego kraju.