komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty

Odpowie za kradzież prądu

czwartek, 17.9.2020 15:13 , komentarze: 4 , odsłony: 3226
kategorie artykułu:

Policjanci ujawnili nielegalny pobór energii elektrycznej w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Kobieta poprzez bezprawne podłączenie korzystała z prądu z pominięciem licznika. Teraz za kradzież grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Mundurowi ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego mieszkanka kradnie prąd. Funkcjonariusze dokonali kontroli tego miejsca i potwierdzili nielegalny pobór energii elektrycznej. Sposób podłączenia poza pominięciem układu pomiarowego umożliwił właścicielce mieszkania korzystanie z prądu. Nielegalną energię elektryczną wykorzystywała przede wszystkim do podłączenia zasilania oświetlenia,  telewizora oraz innych urządzeń w mieszkaniu - mówi rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają m.in. jak długo kobieta korzystała z nielegalnie z poboru prądu. Za kradzież energii elektrycznej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jest to zawsze przestępstwo bez względu na wartość poniesionych strat.

 

 

Wasze komentarze

O sobie mówisz? Jak nie masz uprawnień to nie...
piątek, 18.09.2020 12:19 autor: Michał
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK