komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 15 sierpnia 2020

Napoleona, Stelii

Nowość na zdrowotnej mapie powiatu kłodzkiego

sobota, 4.7.2020 14:19 , odsłony: 4208
kategorie artykułu:

Dbając o komfort i poczucie bezpieczeństwa swoich pacjentów Centrum Medyczne Salus uruchomiło nową placówkę. Od czerwca br. przy ul. Letniej w Kłodzku funkcjonują już poradnie: ginekologiczno-położnicza, dermatologiczna i endokrynologiczna, punkt pobrań, a także Centrum Estetyki.

W naszej działalności koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze pacjenta. Chcemy aby osoby odwiedzające nasze placówki czuły się w nich komfortowo i bezpiecznie. Do nowego obiektu Centrum Medycznego Salus przy ul. Letniej w Kłodzku przenieśliśmy Centrum Estetyki a także poradnie specjalistyczne: ginekologiczno-położniczą, dermatologiczną, endokrynologiczną. W czasie pandemii chcieliśmy szczególnie zadbać o kobiety, które są w ciąży i nie mogą przełożyć wizyty na inny termin. Naszym pacjentkom zapewniamy komfort, intymność, opiekę ginekologiczną świadczoną przez 8 doświadczonych specjalistów, którzy w codziennej pracy wykorzystują nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz wsparcie czterech zaangażowanych położnych. Do dyspozycji pacjentów placówki przy ul. Letniej oddaliśmy także punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych, zatem wszystkie niezbędne badania można wykonać na miejscu - mówi Edyta Wolfson z Centrum Medycznego Salus. 

Placówka przy ul. Letniej posiada dwa osobne wejścia. Jedno, prowadzące do poradni specjalistycznych, drugie do oferującego szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, endermologii, kosmetologii, trychologii, podologi, Centrum Estetyki. 

- Geneza Centrum Estetyki wywodzi się z terapii laserowej (pierwsza nazwa tego działu to Centrum Terapii Laserowej) i przy profesjonalnej laseroterapii trwamy. Dysponujemy laserem medycznym wyposażonym w 3 głowice zabiegowe, dedykowane różnym problemom skórnym takim jak: przebarwienia, naczynka, trądzik, zmarszczki. Przy jego pomocy usuwamy też niechciane owłosienie - mówi kosmetolog Natalia Guska. - Z czasem ofertę Centrum Estetyki obudowaliśmy o kolejne,  komplementarne usługi, bez których trudno dziś wyobrazić sobie nowoczesne terapie lecznicze i smart aging: medycynę estetyczną, dermatologię, kosmetologię czy endermologię. W naszym centrum konsultujemy także pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, które realizujemy w oddziale szpitalnym Salusa przy ul. Kusocińskiego w Kłodzku.

Wśród oferowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem zabiegów znajduje się Endermologie Alliance LPG. 

- Endermologie Alliance LPG to urządzenie, które rozbija tkankę tłuszczową, niweluje cellulit, lokalne otłuszczenia, ujędrnia i wygładza skórę. Zabiegi wykonywane są w specjalnych kombinezonach, które wliczone są w cenę karnetu. Nie są to zabiegi typowo odchudzające, bo bez współpracy z dietetykiem i odrobiną aktywności fizycznej nie zdziałamy cudów, ale zdecydowanie poprawimy dzięki endermologii kondycję skóry i jej jędrność. W walce z cellulitem bardzo dobre efekty przynosi łączenie endermologii z falą uderzeniową. Zabiegi dedykowane są też młodym mamom, które chcą zniwelować blizny po cesarskim cięciu. Drenaże nóg można wykonywać także u kobiet w ciąży. Dzięki specjalnej, małej głowicy, urządzeniem możemy wykonywać zabiegi na twarzy. Działają one konturująco (linia żuchwy), wypełniająco (usta, strefa pod okiem) i przeciwstarzeniowo (pobudzają tkanki do produkcji kolagenu i elastyny) - wyjaśnia kosmetolog, Natalia Guska.

Centrum Estetyki wraz z przeniesieniem na ul. Letnią poszerzyło swoją ofertę o zabieg oczyszczania i odmładzania skóry za pomocą urządzenia Aquapure.

- Aquapure łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry i jej odżywienia. Jest to hydropeeling próżniowy wzbogacony o aplikację specjalnie skomponowanych substancji aktywnych. W trakcie zabiegu złuszczamy naskórek, redukujemy nadmiar sebum i zanieczyszczenia oraz aplikujemy na skórę preparaty nawilżające i odżywcze - wyjaśnia Natalia Guska. - W Centrum Estetyki pracujemy na trzech markach kosmetycznych: Medik8, na której wykonujemy zabiegi Aquapure, francuskiej marce Sothys do zabiegów pielęgnacyjnych oraz amerykańskim Dermaquest do zabiegów terapeutycznych, które często łączymy z laseroterapią. Co ważne, pracujemy w ścisłym porozumieniu z dermatologami, lekarzami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, którzy na miejscu konsultują pacjentów.

Szczegółowa oferta oraz aktualne promocje znajdują się na stronie: https://saluscm.pl/ oraz Facebooku: Salus Centrum Medyczne i Centrum Estetyki Salus.

 

 
wczoraj, 15 godz temu
czwartek, 13.8.2020 09:08
1
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele