Noworoczne spotkanie z pszczelarzami w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

poniedziałek, 16.1.2023 14:57 298 0

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym miało miejsce spotkanie z członkami Zrzeszenia Pszczelarzy Ziemi Kłodzkiej im. Weroniki Kumko.

Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, Wicestarosta Kłodzki wraz z Piotrem Marchewką, członkiem Zarządu Powiatu Kłodzkiego podziękowali prezesowi Zbigniewowi Hnatiukowi i reprezentacji zrzeszenia, za wszystkie działania służące propagowaniu, edukacji i ochronie pszczelarstwa na ziemi kłodzkiej, podsumowano również rok 2022.

Szczególne podziękowania kierujemy dla pani Teresy Jaworskiej, która od momentu powstania pasieki na tarasie urzędu w maju 2020 roku, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, opiekuje się  naszą „Pasieką u Starosty”, dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.
Dziękujemy także, za fachową wiedzę, opiekę i koordynowanie prac przy pasiece Sekretarzowi Powiatu Kłodzkiego Grzegorzowi Gredysowi, który  prywatnie jest również pasjonatem  pszczelarstwa.

Pamiętając, że ochrona ekosystemu to wspólne dobro, więc warto ratować pszczoły dla nas i przyszłych pokoleń. Każdy z nas może pomóc uratować pszczoły, a małymi kroczkami, możemy zdziałać naprawdę dużo. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)