komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 24 lipca 2019

Kingi, Krystyny

Nowa linia autobusowa z Kudowy-Zdroju do Gdyni [Rozstrzygnięcie]

sobota, 15.6.2019 15:42 , odsłony: 3119
kategorie artykułu:

FlixBus uruchomił kolejną linię. Tym razem na trasie Gdynia – Kudowa-Zdrój z przystankami m.in. w Dusznikach-Zdroju, Polanicy-Zdroju czy Kłodzku. 

Linia 1382 na trasie Kudowa-Zdrój – Gdynia ruszyła na początku czerwca, a tym samym do grona partnerów FlixBusa dołącza Firma „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka.

1382 Kudowa-Zdrój – Gdynia (czas przejazdu: 11:05h, partner: „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka) Kudowa-Zdrój – Duszniki-Zdrój – Polanica-Zdrój – Kłodzko – Wrocław – Poznań – Toruń – Gdańsk – Sopot – Gdynia

Uwaga! Specjalnie dla Naszych Czytelników przygotowaliśmy 3 vouchery każdy z nich uprawnia do podróży dla 1 osoby, w 2 strony, w dowolne miejsce z siatki połączeń FlixBusa. Aby wygrać jeden z nich wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: "W jakim mieście stworzony został FlixBus?" Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@doba.pl, a w treści maila prosimy podać także swoje imię, nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu.  

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 17 czerwca do godz. 16.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

---------------------------------------------------------------------

Dziękujemy za wszystkie nadesłane miale.
Oczywiście, firma, którą obecnie znamy pod nazwą FlixBus, została założona w 2011 roku w Monachium jako GoBus.
Kody uprawniające do bezpłatnego przejazdu otrzymują: Monika Ziółkowska, Rafał Piórczyk i Ryszard Stankiewicz.
Życzymy przyjemnej podróży.

Wakacyjny kalendarz rezerwacyjny
FlixBus niedawno otworzył również kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże. Kalendarz rezerwacji na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019. Do systemu rezerwacyjnego wróciły również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa –Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca.

O FlixBusie
FlixBus to wiodący w Polsce i Europie operator międzymiastowych połączeń autobusowych, który od 2013 roku oferuje wygodny sposób podróżowania na każdą kieszeń. Inteligentne planowanie sieci, nowoczesny system informatyczny oraz unikalny model biznesowy pozwoliły FlixBusowi stworzyć największą sieć połączeń autobusowych w Europie, realizując 350 000 połączeń dziennie do 2000 destynacji w 29 krajach.

W Polsce FlixBus oficjalnie wystartował pod koniec 2017 roku. W 2018 roku uruchomił tam ponad 40 krajowych i zagranicznych tras i przewiózł ponad 4 miliony pasażerów. FlixBus uosabia doświadczenie i jakość poprzez ścisłą współpracę z ponad 250 lokalnymi partnerami autobusowymi.

Zespół FlixBusa zajmuje się planowaniem sieci, obsługą klienta, zarządzaniem jakością, marketingiem i sprzedażą, jak również rozwojem biznesu i technologii. Lokalni partnerzy autobusowi są odpowiedzialni za codzienne operacje oraz za flotę zielonych FlixBusów, wszystko z zachowaniem najwyższego komfortu i standardów bezpieczeństwa. Zielone FlixBusy przewiozły już ponad 100 milionów klientów w całej Europie i stworzyły setki miejsc pracy w branży. www.flixbus.pl

 
poniedziałek, 22.7.2019 16:31
3
poniedziałek, 8.7.2019 15:04
poniedziałek, 1.7.2019 13:15
piątek, 28.6.2019 12:17
Praca na GoWork
Praca na GoWork
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK