Nagrody starosty za wybitne osiągnięcia sportowe [Foto]

wtorek, 8.12.2020 09:11 2340 0

Każdego roku starosta kłodzki, Maciej Awiżeń nagradza młodych sportowców z powiatu kłodzkiego za wybitne osiągnięcia. Niestety panująca pandemia uniemożliwiła organizację uroczystości adekwatnej do osiągnięć sportowców, a samo wręczenie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Z wybitne osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: 

Paulina Gredys zawodniczki z klubu MKS Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka, uczennicy LO w Kłodzku , wicemistrzyni Polski juniorów młodszych w kategorii walk do 46 kg, I klasa mistrzowska, której trenerem jest Grzegorz Ozimek.

Seweryn Śladczyk - również z klubu MKS Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka, uczeń ZST w Kłodzku , wicemistrzowi Polski juniorów młodszych w kategorii walk do 70 kg, I klasa mistrzowska, trener Grzegorz Ozimek

Mikołaj Legiec - UKS Centrum Nowa Ruda, uczenia Szkoły Podstawowej Nr 7 w Nowej Rudzie, bezapelacyjnego zwycięzcy tegorocznego Tour de Polonge w kategorii Żak, który wygrał wszystkie 4 etapy wyścigu organizowanego przez Czesława Langa.


- Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i ogromną pasje, którą przekuwacie w sukcesy sportowe. Dziękujemy też, że tak godnie reprezentujecie nasz powiat, pomimo wszystkich niekorzystnych w tym roku okoliczności. Jak mówią - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i mamy nadzieje, że to zahartuje Was jeszcze bardziej i w przyszłości zobaczymy każdego na niejednym podium -
czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Kłodzku. 

Wszyscy nagrodzeni otrzymali również karty podarunkowe do wykorzystania w znanej sieci sklepów sportowych.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)