Nagrody i wyróżnienia czekają!

poniedziałek, 24.5.2021 10:19 716 0

Trwa „Rok kompozytora Ignazego Reimanna”, a w ramach jego obchodów odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz konkursów. Ich organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Krosnowic przy znacznym wsparciu ze strony Gminy Kłodzko.

Ostatnio wójt Zbigniew Tur przekazał prezesowi Franciszkowi Piszczkowi wartościowe vouchery jako nagrody i wyróżnienia w kilku konkursach. Jakich?

Czekają one na laureatów dwóch konkursów plastycznych. Jeden z nich to „Pejzaże muzyczne (i nie tylko) w krainie Ignazego Reimanna” dla dzieci klas 0-IV. Drugi dotyczy wykonania ilustracji do dowolnie wybranej poezji nagrodzonej w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Złotą Nutę I. Reimanna” i adresowany do osób w każdym wieku, począwszy od uczniów VII klas. Ponadto vouchery przewidziane zostały w konkursie fotograficznym pn. „Piękno krainy kompozytora Ignazego Reimanna”.

Tak więc zapraszamy do czynnego udziału w obchodach „Roku kompozytora Ignaza Reimanna”. Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się jesienią br. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)